Półmaraton w deszczu: relacja amatora fotoreportera z 15. Poznańskiego Półmaratonu

Dziś jako amator fotoreporter miałem okazję uczestniczyć w 15. Poznańskim Półmaratonie, który odbył się w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Padał lekki deszcz, co zdecydowanie nie ułatwiało robienia zdjęć, ale nie zniechęciło mnie do podjęcia wyzwania. Zacząłem swoją trasę przy ulicy pl. Bernardyński, skąd przemieściłem się na ulicę Strzelecką i dalej na Drogę Dębińską.

Choć pogoda nie była łaskawa, to i tak atmosfera na trasie była fantastyczna. Widziałem wiele uśmiechniętych twarzy, które świadczyły o tym, że każdy cieszył się z udziału w tak ważnej imprezie. Półmaraton to nie tylko walka o czas czy osiągnięcie jak najlepszego wyniku, ale również możliwość przełamania własnych barier i doświadczenie niepowtarzalnej atmosfery sportowego święta.

Zdjęcia, które zrobiłem, oddają tylko część tego, co działo się dzisiaj w Poznaniu. Mam nadzieję, że wam też udało się zobaczyć coś pięknego w dniu dzisiejszym, nawet pomimo deszczowej pogody. Dla mnie ten dzień był wyjątkowy, bo po raz kolejny miałem okazję czuć, jak sport łączy ludzi i daje nam niezapomniane chwile.

Do zobaczenia za rok na szesnastym Poznańskim Półmaratonie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *